Branżowe
ABC

Czyli co powinieneś jeszcze wiedzieć na TEMAT ekologicznego systemu grzewczego od GREEN LEAF®

Sposoby montażu ogrzewania GREEN LEAF®

Ogrzewanie elektryczne na podczerwień GREEN LEAF® może być zainstalowane pod betonową wylewką, w podłogach pływających i klejonych, w suficie i w ścianach, zależnie od preferencji inwestora lub uwarunkowań technicznych. W naszej ofercie znajdują się 3 rodzaje elementów grzewczych przeznaczonych do konkretnych zastosowań.

Budowa folii grzewczej GREEN LEAF® i zasada jej działania

Rozważając wybór systemu grzewczego, pod uwagę wziąć należy wiele czynników. Poza najistotniejszym kryterium, jakim jest roczny koszt ogrzewania domu, duże znaczenie mają inne aspekty, których system grzewczy na podczerwień Green Leaf posiada najwięcej spośród dostępnych na rynku źródeł ciepła.

PORÓWNANIE WAD NAJPOPULARNIEJSZYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Wielu z nas ma świadomość tego czym dany system grzewczy pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż na każdym kroku informacjami tymi karmieni jesteśmy w formie przekazów marketingowych podmiotów zajmujących się ich sprzedażą, mało kto jednak otwarcie mówi o wadach, jakie dany system posiada.

Zalety systemu ogrzewania podczerwienią

Rozważając wybór systemu grzewczego, pod uwagę wziąć należy wiele czynników. Poza najistotniejszym kryterium, jakim jest roczny koszt ogrzewania domu, duże znaczenie mają inne aspekty, których system grzewczy na podczerwień Green Leaf® posiada najwięcej spośród dostępnych na rynku źródeł ciepła...

Folie grzewcze: powlekane Green Leaf® VS drabinkowe

Folia grzewcza GREEN LEAF® to zapewniająca praktycznie 100% sprawność cienka folia o grubości 0,4mm emitująca fale elektromagnetyczne, które bezstratnie przechodzą przez powietrze w pomieszczeniu, ogrzewają przegrody budowlane, ludzi oraz wszystkie elementy wyposażenia znajdujące się w pomieszczeniu.

zostań dystrybutorem

Współpracuj z nami w myśl tzw. win-win situation, dzięki której szybko przekonasz się, że dynamicznie rozwijający się rynek alternatywnych źródeł ciepła nie może dłużej funkcjonować bez Ciebie.

Korzystamy z plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies.