GREEN LEAF®

to oszczędność,
komfort, zdrowie
i estetyka

o marce green leaf®

GREEN LEAF® to marka przyszłości odpowiadająca potrzebom budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego.

Marka GREEN LEAF® powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na alternatywne źródła ciepła. Dynamiczny rozwój branży budownictwa niskoenergetycznego oraz pasywnego sprawił, że inwestorzy coraz chętniej zaczęli skłaniać się ku elektrycznym systemom ogrzewania, w tym ogrzewaniu podłogowemu, ściennemu oraz sufitowemu z wykorzystaniem folii na podczerwień.

GREEN LEAF® to marka powiązana z brytyjską firmą Warmup, światowym liderem branży elektrycznego ogrzewania podłogowego, obecną na rynku od 1994 roku, posiadającej ponad 2 miliony zrealizowanych inwestycji i dystrybuującą swoje produkty w ponad 70 krajach na świecie.

Produkty GREEN LEAF® spełniają surowe normy jakości i posiadają certyfikaty uznanych instytucji badawczych.

Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w branży elektrycznych systemów grzewczych pozwoliły nam na zaprojektowanie, wyprodukowanie i zaoferowanie Klientom jedynie najwyższej jakości produktów – instalacji fotowoltaicznych, folii grzewczych i termostatów, spełniające surowe normy jakości oraz posiadające certyfikaty uznanych instytucji badawczych.

co zyskujesz, decydując się
na wybór produktów GREEN LEAF®?

Zdrowe warunki
do przebywania
w pomieszczeniach

Brak efektu cyrkulacji powietrza, a więc podrywania kurzu z podłogi oraz właściwy rozkład temperatury w pomieszczeniu.

Produkt najwyższej jakości
z unikatową DOŻYWOTNIĄ
gwarancją

Możesz spać spokojnie, system grzewczy na podczerwień GREEN LEAF® posiada najdłuższą żywotność spośród innych dostępnych na rynku.

Komfort cieplny zawsze wtedy,
gdy go potrzebujesz

Dzięki strefowej regulacji temperatury z możliwością programowania okresów załączenia ogrzewania oraz zdalnej kontroli poprzez sieć WiFi.

Niskie koszty
eksploatacji

Zależne jedynie od zapotrzebowania na ciepło Twojego domu (sprawność naszych folii grzejnych na podczerwień GREEN LEAF® wynosi ponad 99%).

Wsparcie przed
i posprzedażowe

Dla nas Klient jest ważny, także po ukończeniu inwestycji, nasz doświadczony zespół inżynierów oraz techników jest do Twojej dyspozycji.

Unikalny design

Pozbędziesz się grzejników, które psują wygląd wnętrz, nowoczesny design termostatów stanie się wyszukanym, dekoracyjnym elementem wystroju.

PORÓWNANIE WAD NAJPOPULARNIEJSZYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Wielu z nas ma świadomość tego czym dany system grzewczy pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż na każdym kroku informacjami tymi karmieni jesteśmy w formie przekazów marketingowych podmiotów zajmujących się ich sprzedażą, mało kto jednak otwarcie mówi o wadach, jakie dany system posiada.

Budowa folii grzewczej GREEN LEAF® i zasada jej działania

Rozważając wybór systemu grzewczego, pod uwagę wziąć należy wiele czynników. Poza najistotniejszym kryterium, jakim jest roczny koszt ogrzewania domu, duże znaczenie mają inne aspekty, których system grzewczy na podczerwień Green Leaf posiada najwięcej spośród dostępnych na rynku źródeł ciepła.

Folie grzewcze: powlekane Green Leaf® VS drabinkowe

Folia grzewcza GREEN LEAF® to zapewniająca praktycznie 100% sprawność cienka folia o grubości 0,4mm emitująca fale elektromagnetyczne, które bezstratnie przechodzą przez powietrze w pomieszczeniu, ogrzewają przegrody budowlane, ludzi oraz wszystkie elementy wyposażenia znajdujące się w pomieszczeniu.

zostań dystrybutorem

Współpracuj z nami w myśl tzw. win-win situation, dzięki której szybko przekonasz się, że dynamicznie rozwijający się rynek alternatywnych źródeł ciepła nie może dłużej funkcjonować bez Ciebie.

Korzystamy z plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies.