Branżowe
ABC

czyli co powinieneś jeszcze wiedzieć na temat zielonej energii.

O czym się nie mówi, czyli porównanie wad najpopularniejszych systemów grzewczych

O zaletach poszczególnych systemów grzewczych można by pisać dużo, wielu z nas ma świadomość tego czym dany system grzewczy pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji, gdyż na każdym kroku informacjami tymi karmieni jesteśmy w formie przekazów marketingowych podmiotów zajmujących się ich sprzedażą. Mało kto jednak otwarcie mówi o wadach, jakie dany system posiada.

Poniżej zestawienie folii grzewczych Green Leaf® z najpopularniejszymi w Polsce systemami grzewczymi. Ze względu na niewielki metraż budynku pominięto w porównaniu gruntową pompę ciepła, nie uwzględniono również nieekologicznych źródeł ciepła takich jak węgiel, olej opałowy czy drewno.

Dowiedz się więcej

Czy to naprawdę się opłaca? Ogrzewanie na podczerwień VS tradycyjne

Dynamiczny rozwój sektora budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego sprawił, że coraz bardziej dostrzegalny dla inwestorów indywidualnych stał się fakt, iż tradycyjne hydrauliczne systemy grzewcze oparte o piece i współpracuję z nimi grzejniki czy wodne ogrzewanie podłogowe, są dużo mniej efektywne i zdecydowanie bardziej kosztowne.

Zalety systemu ogrzewania podczerwienią

Rozważając wybór systemu grzewczego, pod uwagę wziąć należy wiele czynników. Poza najistotniejszym kryterium, jakim jest roczny koszt ogrzewania domu, duże znaczenie mają inne aspekty, których system grzewczy na podczerwień Green Leaf posiada najwięcej spośród dostępnych na rynku źródeł ciepła.

Budowa folii grzewczej GREEN LEAF® i zasada jej działania

Folia grzewcza GREEN LEAF® to zapewniająca praktycznie 100% sprawność cienka folia o grubości 0,4mm emitująca fale elektromagnetyczne, które bezstratnie przechodzą przez powietrze w pomieszczeniu, ogrzewają przegrody budowlane, ludzi oraz wszystkie elementy wyposażenia znajdujące się w pomieszczeniu.

zostań dystrybutorem

Współpracuj z nami w myśl tzw. win-win situation, dzięki której szybko przekonasz się, że dynamicznie rozwijający się rynek alternatywnych źródeł ciepła nie może dłużej funkcjonować bez Ciebie.

Korzystamy z plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies.