Nie możesz przejrzeć się w lustrze po gorącej kąpieli?

 

Problem zaparowanego lustra łazienkowego dotyka każdego z nas.

Nawet w dobrze wentylowanych łazienkach po gorącej kąpieli lustro pokrywa się parą wodną uniemożliwiając przeglądanie się w nim. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że można raz na zawsze pozbyć się tego irytującego zjawiska poprzez zastosowanie odparowywacza lustra Green Leaf® typu MD. Ma on postać samoprzylepnej folii grzejnej - naklejona na tylną stronę lustra delikatnie podgrzewa jego taflę nie dopuszczając do wykraplania się na nim pary wodnej.

Odparowywacz MD nie wymaga regulatora temperatury - można podłączyć go równolegle pod włącznik podświetlenia lustra/oświetlenia głównego łazienki, by działał wtedy, gdy tego potrzebujemy. Niska temperatura pracy sprawia, że lustro jest bezpieczne w dotyku, a niski pobór energii gwarantuje znikome koszty użytkowania. Odparowywacze MD nadają się do luster wklejanych w ścianę, wiszących lub oprawianych w ramę.

Najważniejsze cechy:

Niezbędny w nowoczesnej łazience
Nie wymaga regulatora temperatury
Dostępny w kilku rozmiarach
Niska temperatura pracy
Do luster wklejanych, zawieszanych i oprawianych
Niskie zużycie energii

Jak dobrać odpowiedni odparowywacz lustra?

Spośród 6 dostępnych rozmiarów odparowywaczy postaraj się dobrać taki, który w możliwie największym stopniu pokryje powierzchnię lustra. Uwaga: odparowywacza nie wolno docinać - musi być on więc mniejszy od ogrzewanego nim lustra.

W przypadku lustra o znacznych rozmiarach możliwe jest dobranie 2 lub więcej odparo- wywaczy i naklejenie ich obok siebie, w takim przypadku ich przewody zasilające łączy się równolegle i podłącza pod wspólny włącznik. Uwaga: odparowywaczy nie wolno naklejać jeden na drugim - przy ich doborze upewnij się, że zmieszczą się one na lustrze naklejone jeden obok drugiego.

Produkt Wymiary (cm) Moc (W)
MD1 40 x 45 70
MD2 60 (średnica) 55
MD3 29 x 29 27
MD4 60 x 110 132
MD5 50 x 50 60
MD6 57 x 76 100

Jesteś zainteresowany ofertą?

Koszty związane z ogrzewaniem Green Leaf®

Szacunkowy koszt instalacji Koszty ogrzewania
polski